Обрати сторінку

Накопичувач-акумулятор SG(I) Multi Inox: просто про складне

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

У більшості споживачів, що мають досвід користування міні-котельною і застосовують, окрім автономного опалення, автономне ГВП, не раз виникало запитання, чи є така ємність, яка би поєднувала кілька корисних, але необхідних особливостей, зокрема:

  • поєднувала акумулятор теплової енергії та водонагрівач системи ГВП, займаючи мінімум місця;
  • мала би змогу співпрацювати з усіма наявними тепловими пристроями, а також мала би можливість під’єднання додаткового теплового обладнання, що може бути придбане та інстальоване згодом;
  • не обмежувала би споживання гарячої води певним об’ємом;
  • не вимагала профілактичного очищення водонагрівача і регулярної заміни магнієвого аноду;
  • забезпечувала високу якість і сталу температуру гарячої води.

Можемо стверджувати, що така ємність існує. ЇЇ назва –  накопичувач-акумулятор теплової енергії систем опалення з контуром ГВП SG(I) Multi Inox. Більше того, продукується три технологічно відмінних версії виконання:

Кожна з версій накопичувача-акумулятора містить вбудований знизу догори тепловимінний контур системи ГВП січенням 5/4″, виконаний з гофрованої нержавіючої (стандарту 1.4404 AISI316L) труби Spiraflex®. Холодна вода, потрапляючи у гофрований тепловимінник Spiraflex® у нижній частині ємності, проходить по усьому його контуру (до кількох десятків метрів), активно відбираючи тепло зі стовпа води теплоакумуляційного баку, виходить у верхній частині ємності за температури, рівної температурі акумуляції.

По суті, відбувається унікальне нагрівання води на протоці, що є головною технологічною відмінністю від інших водонагрівачів бойлерного (накопичувального) типу. А це, в свою чергу, надає SG(I) Multi-Inox ряд суттєвих переваг:

  1. Вода ГВП не застоюється і нагрівається дуже рівномірно на відміну від води, котра нагрівається у ємності.
  2. Вода ГВП, проходячи через тепловимінник, не перебуває під впливом агресивного теплового навантаження, на відміну від газового чи електричного проточного водонагрівача (газової колонки, протічного електричного водонагрівача, двофункційного газового котла).
  3. Відсутня можливість осідання твердого залишку (каменю) на стінках тепловимінника, оскільки відсутнє безпосереднє місцеве нагрівання. Крім цього, завдяки турбулентному протоку осад в гофрованій трубі не відкладається. Відтак, є неможливе утворення бактерій легіонели, що гарантує відповідність жорстким вимогам європейських норм якості води.
  4. Відсутня необхідність обслуговування, чищення чи заміни будь-яких вузлів накопичувача-акумулятора протягом усього терміну експлуатації.

Загалом, SG(I) Multi-Inox є ідеальним тепловим пунктом теплової енергії сучасної системи опалення з високогігієнчним контуром ГВП, що здатен співпрацювати з довільною кількістю пристроїв теплової генерації, повноцінно і якісно забезпечуючи роботу систем опалення та ГВП.

ГтУ