Обрати сторінку

Сертифікати DIN GEPRUFT та Solar Keymark

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

DIN GEPRUFT

Роботи з сертифікації у цій системі здійснює Товариство з оцінки відповідності DIN CERTCO, яке бере участь в декількох угодах з сертифікації в рамках ЄС і співпрацює з міжнародними організаціями. Вироби, випробувані на відповідність вимогам стандартів DIN, маркуються знаком DIN GEPRUFT (“випробувано на відповідність вимогам DIN”). Використання знака супроводжується інспекційним контролем.

Цей знак введений на додаток до знаку DIN, успадкованого ще від довоєнної Німеччини та зареєстрованим у всіх країнах, які підписали Мадридську конвенцію про торгові знаки.

Знак відповідності DIN GEPRUFT застосовується з 1972 року і може використовуватися виключно для маркування сертифікованих виробів на підтвердження їх якості і відповідності.

Solar Keymark

Сертифікат Solar Keymark – це європейський знак якості, присвоєний виробнику геліоколекторів та геліосистем, що засвідчує відповідність продукції найвищому світовому рівню. Був розроблений у 2003 році Європейською федерацією сонячної теплової промисловості (ESTIF) та CEN (Європейським комітетом стандартизації) у тісній співпраці з провідними європейськими випробувальними лабораторіями та за підтримки Європейської комісії.

Створена в Європі, сертифікація сонячних колекторів Solar Keymark отримала світове визнання, ставши гарантом високого рівня і європейського стандарту. Купуючи продукцію зі знаком Solar Keymark, споживач може бути впевнений у відмінній якості, гарантованій надійності і високій продуктивності обладнання.

ГтУ