Обрати сторінку

ЄС надав 54 млн євро на енергоефективність в Україні

НОВИНИ

Представники Євросоюзу та України підписали угоду про виділення Фонду енергоефективності другого траншу фінансової допомоги у розмірі 54 мільйони євро.

Зазначається, що кошти перерахують Фонду енергоефективності не на пряму, а через мультидонорський фонд, яким керує Міжнародна фінансова корпорація (яка входить до фінансових організацій ООН).

«Підтримка ЄС направлена на реалізацію програм в рамках Фонду енергоефективності. Це надання безповоротних грантів ОСББ для здійснення заходів з енергоефективності, технічна підтримка ОСББ у підготовці заяв до Фонду», — повідомив міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко.

Зазначимо, що перший транш в рамках програми підтримки енергоефективності ЄС виділив у червні 2018 року. Його розмір складав 50 мільйонів євро.

Раніше повідомлялось, що німецький уряд розглядає питання виділення Україні 10 мільйонів євро на питання енергоефективності.

Водночас, Фонд енергоефективності запрацює в Україні у першому кварталі 2019 року.

Напередодні повідомлялось, що інвестиційний потенціал проектів енергоефективності в Україні складає 45 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялось, що на початку 2019 року в Україні запрацює Фонд енергоефективності.

Зазначимо, що у 2019 році на потреби програми «теплих» кредитів спрямували 400 мільйонів гривень.

Громадське

17 грудня, 2018р