Обрати сторінку

Galmet припиняє виробництво побутових електричних водонагрівачів

НОВИНИ

     Відомий польський виробник теплового та водогрійного обладнання Galmet з 1 січня 2019 року припиняє виробництво побутової групи електричних водонагрівачів, а з 1 січня 2020 року – виробництво твердопаливних котлів екологічних норм нижче Євро5, до котрих відносяться котли безпосередного завантаження паливом та котли з автоматизованою подачею палива ретортного типу.
      Продукція, яка за понад два десятиліття завоювала велику популярність у споживачів, стане недоступною також і в Україні.
      Передумовою такого рішення власників заводу-виробника стали вкрай негативна тенденція зниження попиту на подібну продукцію, поява великої кількості дешевих низькоякісних електричних водонагрівачів та котлів, зміна кон’юнктури ринків і пріоритетів споживацького вибору на користь енергоощадного та екологічного обладнання тощо.
      Проте, основним чинником, що мав вирішальне значення, став аргумент про те, що якісний і довговічний продукт не може бути дешевим, а тому, за сучасних умов, стане недоступним для широкого кола споживачів.
      Натомість, підприємство Galmet, сконцентрує свою увагу на удосконаленні і покращенні продуктів інших напрямків виробничої програми: водонагрівачів з тепловимінним контуром, буферних та акумуляційних ємностей, теплових насосів, геліосистем та твердопаливних котлів з факельним пальником екологічної норми Євро5.

GtU 2018