ТЕПЛОВІ НАСОСИ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ АТМОСФЕРНОГО ТИПУ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ АТМОСФЕРНОГО ТИПУ З ІНТЕГРОВАНИМ ВОДОНАГРІВАЧЕМ
ТЕПЛОВИЙ НАСОС-МОДУЛЬ АТМОСФЕРНОГО ТИПУ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ ГЕОТЕРМАЛЬНОГО ТИПУ
ДЛЯ КОНТАКТУ З НАМИ ЗАЛИШТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СЕБЕ
Наше підприємство є учасником програми IQenergy
При купівлі обладнання систем опалення та утеплення Європейський банк реконструкції та розвитку гарантовано компенсовує 35% вартості покупки
Знижка на котли – понад 40%!!! Твердопаливний котел є автономним джерелом генерації теплової енергії, який, за допомогою теплоносія, доправляє створене тепло до паливної системи з метою подальшого використання.
Паливом для твердопаливних котлів є дрова, вугілля, деревні і агро-пелети та брикети, торф, збіжжя, органічні і агропромислові відходи тощо. Сучасні твердопаливні котли в стані забезпечити достатньо екологічне спалювання, високий ступінь автоматизації та належний рівень комфорту. В сучасних умовах високої ціни газу і електроенергії твердопаливні котли користуються сталим попитом, що, в свою чергу, зумовило достатньо широку асортиментну гаму і цінову пропозицію на такого роду обладнання.
Назагал, твердопаливні котли можна розділити на два типи: котли безпосереднього завантаження паливом (ручного завантаження, „засипні“) та котли з автоматизованою подачею палива (котли з бункером, котли з подавачем, котли з автоматичним завантаженням).
Котли безпосереднього завантаження паливом характеризуються класичною будовою, мінімальним складом супутнього обладнання та невибагливістю до якості і виду палива. Це визначило їх особливу популярність серед користувачів і 70% частку ринку твердопаливних котлів в Україні. Єдиним недоліком таких котлів вважається необхідність регулярного завантаження паливом. Але цей недолік достатньо просто вирішується застосуванням буферної ємності (акумуляційного баку). Об’єм акумуляції орієнтовно розраховується в межах 20-30 літрів на 1 кВт потужності котла. Наприклад, для котла потужністю 20 кВт має застосовуватися буферний бак (теплоакумулятор) об’ємом не менше 500 л. Проте, докладний розрахунок проводиться в кожному окремому випадку інсталятором.
Котли з автоматизованою подачею палива є більш комфортнішими в користуванні, проте значно складнішими і вибагливішими. Такі котли не потребують щоденного втручання користувача в процес роботи і заповнення камери спалювання паливом. Проте, такі котли вимагають, в першу чергу, виключно відповідного виду гранульованого палива дрібно-сипучої фракції: пелет, каліброваного вугілля-горошку розміром 8-24 мм, зернових, кісточок агрокультур. По-друге, таке паливо повинно мати вологість, не вищу 30%. Вид гранульованого палива безпосередньо визначається конфігурацією самого пальника, а вологість палива зумовлює якість спалювання і кількість зужитого палива на забезпечення заданих параметрів роботи котла та системи опалення.
Функціонування котла з автоматизованою подачею палива забезпечується і контролюється електронним блоком керування (контролером), вузлом подачі палива та вентилятором примусового нагнітання повітря.
Контролеру задаються відповідні алгоритми налаштувань подавача і вентилятора, зокрема транспортування палива до місця безпосереднього спалювання і нагнітання певної кількості повітря. Докладно виконані налаштування блоку керування по кількості палива та повітря, відповідно до якості застосовуваного палива, здатні забезпечити максимально високий рівень ККД котла за мінімальної витрати палива.
Транспортування палива до пальника звикло відбувається за допомогою шнекового механізму подачі (подавача), що обертається за допомогою мотор-редуктора, керованого електронним блоком.
В процесі роботи такого котла контролер відстежує задану температуру теплоносія через термодавач. При зниженні заданої в налаштуваннях температури вмикається мотор-редуктор шнека і порція палива подається до пальника, в якому постійно підтримується режим сталого горіння. Разом з тим, вентилятор починає інтенсивно нагнітати повітря до камери спалювання, в результаті чого температура теплоносія підвищується. При досягненні заданої температури подача палива і нагнітання повітря сповільнюється або припиняється, а котел переходить в стан сталого горіння (“під наглядом”) або очікування (“паузи”). Такий процес відбувається циклічно при автоматичному підтриманні температури носія в межах заданої.
До численних опцій, якими можуть бути наділені котли такого типу можна віднести: автоматичний клапан безпеки перегріву котла, функція електричного розпалу, система автоматичного пожежогасіння шнека (заливний пожежний вузол безпеки), різноманітні вузли аварійного відводу збиткового тепла з водяної сорочки котла, триходовий клапан, погодозалежний давач, кімнатний термостат. Також можуть застосовуватися розширені сервісні функції контролера та модулі розширення: програматор, Інтернет-модуль, плавна модуляція потужності, управління приводом змішуючого клапана тощо.
Також такі котли можуть доукомплектовуватися аварійною паливною решіткою, що дозволяє користуватися котлом у режимі безпосереднього завантаження паливом за тимчасової відсутності електропостачання.
Котли з автоматизованою подачею палива можуть бути оснащені факельним, ретортовим або совковим пальником, кожен з яких вирізняється певними характеристиками.
Сферою застосування твердопаливних котлів можна визначити будь-які об’єкти, що потребують якісного, недорогого і цілком автономного опалення.